Kurz úspornej jazdy


Chodíte autom denne do práce alebo najazdíte viac ako 1000km za týždeň? Poradíme vám, ako ušetriť palivo. Pripravili sme pre vás kurz nabitý informáciami zameranými na zníženie spotreby paliva a celkové opotrebenie vozidla.

Tento kurz je určený Len pre firmy

Cena kurzu Na vyžiadanie

Vyžiadať cenovú ponuku

O kurze

Kurz poskytujeme pre individuálnu klientelu aj pre skupiny vodičov. V prípade individuálneho záujmu vykonávame školenie a tréning v priestoroch nášho centra. Ak sa rozhodnete zabezpečiť kurz pre svojich zamestnancov, prípadne partnerov vieme vycestovať ku vám, nakoľko sa praktická časť vykonáva v bežnej premávke.

Trvanie kurzu

 2,5 hodiny / osoba

Cieľ kurzu

Naučiť sa jazdiť s nižšou spotrebou paliva a znížiť celkové opotrebenie vozidla

Určený pre

každého vodiča skúseného či začiatočníka

Popis kurzu

Teoretická časť v trvaní 1 hod prebieha v školiacich priestoroch a je rozdelená na 4 tematické okruhy v ktorých je ukrytých celkovo 20 tipov na zníženie spotreby paliva a opotrebenia vozidla.

Nezáleží na tom, či ste vodič s malými skúsenosťami a nemáte dlho vodičské oprávnenie alebo ste skúsený vodič s miliónom najazdených kilometrov. Tipy ako znížiť spotrebu vozidla, “vyladiť” Vaše vodičské skúsenosti, zabezpečiť menšie opotrebenie a tým predĺžiť životnosť všetkých súčastí vozidla, sú prínosom pre každého z nás.

Nesprávny štýl jazdy a zlá starostlivosť o vozidlo Vám môže až dvojnásobne zvýšiť spotrebu paliva. Dbajte na rozpočet nákladov určených na prevádzku svojho vozidla!

Osvojte si 20 tipov na zníženie spotreby a my Vám garantuje návratnosť ceny kurzu maximálne do 2 mesiacov!

Tešime sa na Vás.

Potrebujete
poradiť?

Volajte na
+421 917 855 861