MOTOKURZ ÚROVEŇ 1


Sadáte si na motorku po dlhšom čase, získali ste práve vodičák a nemáte potrebnú istotu? Chceli by ste si naplno užiť jej možnosti ale stále s ňou bojujete? Cítite v náklonoch neistotu? Potom je tento kurz určený práve pre vás.

Level kurzu: 1/2 - MOTOKURZ ÚROVEŇ 1

O kurze

Na kurze sa dozviete základné princípy jazdenia, podľa ktorých sa presvedčíte či ste si vybrali správnu motorku, utvrdíte sa v tom, že moto oblečenie je najdôležitejšia vec na svete, rozoberiete s inštruktorom správny posed, polohu tela pri jazde priamo aj v náklonoch, techniku pohľadu. Dozviete sa ako správne brzdiť bez toho, aby ste neokúsili tvrdosť asfaltu. Keď to všetko zvládnete, ide sa jazdiť.

Trvanie kurzu

9:00 – 16:00

Registrácia

08.45 – 09.00 hod.

Teoretická príprava

09.00 – 11.00 hod.

Praktické jazdy I.

11.00 – 12.30 hod.

Obedná prestávka

12.30 – 13.30 hod.

Praktické jazdy II.

13.30 – 15.30 hod.

Vyhodnotenie

15.30 – 16.00 hod.

Priebeh kurzu

MOTOKURZ ÚROVEŇ 1

Pri tréningu má inštruktor v skupinke 5 motorkárov takže sa Vám bude venovať individuálne. Pri tréningu pomalej jazdy sa naučíte využívať hmotnosť tela vo svoj prospech a správne používať pohľad. Už po pár cvičeniach budete cítiť, že to začína fungovať. Potom nasleduje brzdenie. Cit a intenzitu natrénujete postupne z nízkych rýchlostí. Pri stupňujúcom tempe zistíte čo si môžete na brzdách dovoliť a čo nie,  ďalej budete  trénovať vyhýbavý  manéver s ubratím plynu alebo s vymačknutou  spojkou.

Na veľkej kruhovej ploche budete mať dostatok času na to, aby ste si zvykli na náklon. Inštruktor Vás na motorke nastaví do správnej polohy a budete prekvapený o koľko svoj náklon budete schopný zväčšiť. Kurz končí vyhodnotením a odovzdaním certifikátov.

Oslovila vás naša ponuka?
Prihláste sa na vybraný termín

Potrebujete
poradiť?

Volajte na
+421 917932702

Ochráň najbližších!

Daruj osobe, na ktorej Ti záleží darčekový poukaz
na kurz bezpečnej jazdy MOTOKURZ ÚROVEŇ 1.
Možno zachrániš život!

Čo ďalej?

Po úspešnom absolvovaní MOTOKURZ ÚROVEŇ 1, máte  možnosť absolvovať aj vyšší level, MOTOKURZ ÚROVEŇ 2.

Kurz bezpečnej jazdy MOTO PROFI

Aktívne jazdíte 20 rokov, alebo máte za sebou aspoň 2-3 sezony? Chceli by ste vedieť koľko si toho môžete dovoliť pri brzdení, v náklone si odrieť stupačky, alebo sa len tak otočiť na 4 metroch napríklad s veľkým GéeSom?