Naša ponuka pre firmy a uzavreté skupiny

Zorganizujeme pre Vás, Vašich zamestnancov alebo obchodných partnerov nezabudnuteľný a motivačný event plný zážitkov a praktických rád. Od bežných školení bezpečnej jazdy pre uzavreté skupiny (na vlastných alebo našich vozidlách) až po kombinované akcie s jazdením na pretekárskom okruhu, v offroadovom areáli, motokárach, využití pretekárskeho simulátora, simulátora nárazu a prevrátenia až po wellnesse v hoteli RING – eventy zorganizujeme na mieru podľa Vašich požiadaviek. Akcie pre firmy organizujeme 7 dní v týždni v časoch od 9:00 do 18:00, prípadne podľa želania zákazníka aj dlhšie.
Môžete si vybrať z ponuky našich kurzov alebo prispôsobíme tréning vašim časovým možnostiam. Akciu u nás môžete spojiť s vašim firemným školením, pričom máte k dispozícií niekoľko moderných klimatizovaných školiacich miestností.
Oproti bežných kurzom, ktoré máme v ponuke pre širokú verejnosť, získate počas vlastného firemného prenájmu areálu:
– extra 2h prevádzkovej doby na kurzy bezpečnej jazdy a doplnkové aktivity v areáli
– vlastný výber dňa v týždni (kurzy a časy pre verejnosť sú pevne stanovené)

Stravovanie

V rámci celého areálu Vám vieme pripraviť občerstvenie podľa Vašich predstáv od klasických bufetových stolov v mobilných stanoch na miestach, ktoré Vám budú najviac vyhovovať až po luxusné stolovania v priestoroch hotelovej reštarácie, prípadne vo VIP priestoroch. Počas štandardnej akcie ponúkame výber jedál z denného menu v priestoroch reštaurácie. V prípade požiadavky máme k dispozícií celú ponuku jedálneho lístka. Na výber ponúkame viacero možností priestorov: 4 samostatné školiace učebne, ktoré sú vybavené projektorom, flipchartom, ozvučením. Posuvnými priečkami vieme podľa požiadavky spojiť tieto miestnosti do jednej veľkej kongresovej sály o rozlohe 240 m2.

Konferenčné priestory

Centrum bezpečnej jazdy disponuje vo svojom stredisku moderne vybavenými školiacimi priestormi. Máme štyri samostatné učebne, ktoré sú oddelené posuvnými paravanmi. V prípade potreby vieme teda všetky učebne spojiť, čím vytvoríme veľkú kongresovú sálu.

Každá učebňa je vybavená projektorom, flip chartom, stropným ozvučením, stolíkmi a stoličkami podľa potreby. Zasadací poriadok je buď pripravený štandardne – školské sedenie alebo inak podľa priania klienta. Pre konkrétne namodelovanie vnútorných priestorov na vašu akciu ma neváhajte kontaktovať. Rád vám poradím čo sa nám pri eventoch osvedčilo najviac aby bol výsledok čo najlepší.

Ubytovanie

V máji 2011 bol oficiálne uvedený do prevádzky Hotel Ring ***, čim sme sa zapísali do naozaj malej skupiny čisto motoristických areálov, ktoré majú k dispozícií pre svojich návštevníkov i tak atraktívne služby akými sú wellnes centrum s bazénom, vírivkou, piatimi saunami a relax centrom, kvalitným ubytovaním pre cca 100 osôb a reštauračnými službami. V hoteli je k dispozícii 39 dvojposteľových izieb Standard, 4 dvojposteľové izby De luxe, 3 apartmány Classic a 1 apartmán Superior. Celková kapacita je 94 pevných lôžok + 18 prísteliek. Všetky izby sú komfortne zariadené moderným nábytkom, samostatnou kúpeľnou s WC, TV prijímačom, telefónom, rádiom a pripojením na internet.

V areáli centra bezpečnej jazdy máte k dispozícii

Areál SLOVAKIA RING ponúka jedinečné možnosti jazdy na rýchlostnom okruhu, využitie off road cvičiska. Viac sa o týchto možnostiach dozviete na stránkach slovakiaring.sk

Novovybudované stredisko MALKIA PARK BIG CATS RESCUE – miesto kde nájdete množstvo zaujímavých a vzácnych zvierat a kde si môže oddýchnuť a zabaviť sa celá rodina.

V areáli SLOVAKIA RING nájdete Hotel Ring *** a Penzion Ring, vďaka čomu sa radíme medzi výnimočné motoristické strediská s vlastnou ubytovacou kapacitou.

Všetky naše zariadenia poskytujú dostatočné parkovacie kapacity.

Tešíme sa na spoločnú akciu

Vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.
""
1
Meno
no-icon
Priezvisko
no-icon
Názov firmy
no-icon
Telefón
no-icon
Vyberte termín
date_range

Máme záujem o tieto kurzy

Extra služby
Vaše špeciálne požiadavky
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Potrebujete poradiť alebo si dohodnúť stretnutie?

Ing. Dávid Németh

Sales & Director

Mobil: +421 917 767 079
E-mail: nemeth@slovakiaring.sk

Leonard Hrobárek

Sales & Event Manager

Mobil: +421 915 737 455
E-mail: hrobarek@slovakiaring.sk